تصویر: چگونه بدترین سایت وردپرسی را داشته باشیم

"<yoastmark

آیا میخواهید بدانید که چگونه میشود بدترین سایت وردپرسی را داشت؟

بله ما اینجا میخواهیم به شما آموزش دهیم وبگوییم چگونه و با انجام چه کارهایی میشود بدترین و کندترین سایت وردپرسی را ایجاد کرد.

برای این کار لازم است که اول یک قالب معمولی و نه چندان بهینه شده نصب کنیدو بعد توسط چندین افزونه صفحه ساز برگه های مورد نیازتان را بسازید و بعد توسط چندین افزونه فرم ساز فرم ایجاد کنید و همچنین برای هرکدام از کارهایی که قالب قادر به انجام آن نیست افزونه های بیشتری وارد سایت کنیم و این فرایند را تا جایی ادامه بدهید که حداقل 10.15 افزونه داشته باشید.که البته در بعضی سایت ها که بسیار در این زمینه خوب پیشرفتند تا 20.25افزونه هم دیدیم.


هدف ما از ایجاد این مقاله این است که،به وبمستر یامدیرسایت یاداور شویم که همیشه لازم است حداقل 60تا70درصد نیاز های یک سایت را یک قالب وردپرس خودش جواب بدهد و آن امکانات را خودش داشته باشد و نه این که افزونه های متعدد و بیشتر و بیشتری نیاز باشد که استفاده کنی.

همچنین مهمترین نکته این است که قالب از جای معتبری گرفته شود که هر زمان نیاز به تغییراتی بود ماژولی خواست اضافه شود و تغییر کند پشتیبانی براساس قراردادخریدی که دارید این کار را برای شما انجام دهد.

برای مثال سایت هایی گاهی به دستمان میرسد که دارای افزونه های بسیار زیادی هستند و مشکلی که اینجا ایجاد میشود این است  که اکثر افزونه ها برای چندین ساله قبل هستند و دیگر حتی طراح افزونه را پشتیبانی نمیکند حتی سایت بالا نمی آید و کدهای بسیار قدیمی در آن به کار رفته در دیگر افزونه ها حتی وردپرس دیگر همخوانی ندارد.

مشکل دوم این است که اکثر افزونه ها دارای کتابخانه های جاوایسکریپت استایل های سی اس اسه مخصوص به خود هستند که باید داشته باشند وقتی شما 20تا افزونه روی یک وبسایت ثبت کنید که هر افزونه حداقل یکی دوتا فایل سی اس اس و جاوایسکریپت دارد،بنابراین سورسه (فایلهای سایت) وبسایت شما بسیار سنگین میشود لینک های فراوانی بسیار میشود و شدیدا در رتبه آینده گوگل شما تاثیر بسیار منفی خواهد داشت و در نهایت تمام وقتی که گذاشتید تقریبا اگر نگیم 100درصد80درصد وقتی که گذاشتید به هدر خواهد رفت چرا که این وبسایت در نهایت در گوگل رنگ مناسبی پیدا نخواهد کرد.

همچنین کاربرانی هم که وارد سایت میشوند با توجه به این که ترکیبی از افزونه های متعدد هست و ساخته های یکپارچه و یکسانی ندارد این از نظر ظاهری مشکل خواهد داشت و دوم این که سایت بسیار کند خواهد بود مشتریان فعلیتان هم بازدید کننده های موجود هم حالا به هر طریق وجود داشته باشند و بیایند هم از دست خواهد رفت.

بنابراین در قدم اول توصیه میشود قالب های معتبر با پشتیبانی واقعی و بالا و غیر خارجی استفاده کنید که طراح و توسعه دهنده و فروشنده اش تغییرات مورد نیاز شما را تا حد امکان به صورت جزئی انجام بدهد و نیاز نباشد که برای مورد کوچیک یک افزونه نصب کنید و وبسایتتون رو عملا ناکارامد کنید در اینجا لازمه که توضیح بدم و یادآور بشم که مجموعه آرپاتک با بیش از 8 سال سابقه طراحی وبسایت و اجرای انواع وبسایت های مختلف شرکتی و فروشگاهی اکنون قالب های وردپرسی یکپارچه و جامعی ارائه میکند که هیچ کدام از آنها برای اجرا به افزونه اضافی نیاز ندارد.

یک قالب وردپرس عالی:

برای رهایی از مشکلات ذکر شده میتوانیم قالب دیوان را مثال بزنیم که با سیستم های بسیار متنوع و front end (رابط کاربری) کامل و یکپارچه و همچنین پنل کاربری اختصاصی اش میتواند روی وبسایت شما نصب شود و همچنین دارای پشتیبانی قوی و بسیار سریع و قدرتمندی توسط آرپاتک خواهد بود که هرگونه تغییری که نیاز داشتید را برای شما  اعمال کند موفق و پیروز باشید.

 

مطالب مرتبط
این دسته بندی نوشته دیگری ندارد!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *